HAKKIMIZDA

TAŞIT VE MARİNE KABLO

1975 yılında taşıt kablosu üretmek üzere Hüsnü SEVİM tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Firmamız 1984 yılında TSE kalite belgesini almış, iç piyasada kalitesi ve 42 yıllık  ticari tecrübesi ile güvenilir bir marka olmuştur.

Bir aile şirketi olan firmamız, Varol SEVİM tarafından yönetilmektedir. Firmamızın en önemli özelliği tek telefon ile firma sahibine ulaşarak her türlü soru ve sorunlarınıza en kısa yoldan cevap alabilmenizdir.Daima sektörde öncü bir firma olmuştur.

Kağıthane-Seyrantepe de 2,000 mt2 kapalı alanda imalat yapmaktayız. 

Fiyat ve ödeme koşulları dolu stoklarıyla her zaman toptan Taşıt Kablo,Marine Kablo ve Kaynak Kablosu  satışı yapan firmaların yanında yer alırken, üretimimizle son kullanıcının da isteklerini dikkate alarak onların çalışmalarını pratikleştirecek yenilikler getirdik.

Kalite anlayışı bizim için hep ön plandadır.

Taşıt Kablolarında       TSE Belgemiz

Marine Yat Kablolarında  Rina Class Ve Turk  Loydu  

belgelerimiz bulunmaktadır.

Kaynak Kabloları ve Aku Takviye Kabloları üretmekteyiz. ISO 9001:2008 ile firma yönetim kalite sistemi hizmet vermeke olup, kablolarımız CE BELGESİ standartlarında imal edilmektedir. Kablolarımız barkod etiketlidir bu bir ilk ve tek uygulamadı

Marine kablolarımız MX -MH-MXH -MHH olarak XLPE&HFFR kullanılarak üretilmektedir..

Taşıt Kablolarımız ISO 6722-1 Standardına göre üretilmektedir

Kablolarımız birçok ülkeye kendi markasıyla ihraç edilmektedir. Hedefimiz iç piyasada her zaman dolu stoklarıyla, hızlı servisi ve uygun fiyatlarıyla,kalitesiyle marine-tekne ve yat  kablosu ve taşıt kablolarında aranan bir marka olmaktır.

İnsan vucudunda damarlar ne kadar önemliyse Taşıt Araçları ve Yatlar içinde kablo o kadar önemlidir.

 Her kablo aynı değildir.

Kablomuzu satın alan, satan ve kullanan herkese teşekkür ederiz.